Bespaar op uw stookoliefactuur
Bestel via het OCMW
De mazoutprijs is opnieuw aan een steile opmars bezig. Het is dan ook belangrijk om uw stookolie tegen een zo laag mogelijk prijs aan te kopen. Het OCMW doet reeds verscheidene jaren al het mogelijke om de mensen hier mee te helpen.
Daarom hebben we een overeenkomst afgesloten met een brandstofleverancier die bereid is om aan particulieren te leveren tegen een extra korting op de dagprijs, ook al wordt er meer 500 of 1.000 liter besteld. Iedereen die gebruik wil maken van het systeem moet zijn bestelling doorgeven aan het OCMW.
Het OCMW geeft alle bestellingen wekelijks door aan de leverancier die de huisbrandolie op vrijdag aflevert. U betaalt rechtstreeks aan de leverancier, maar krijgt dus een extra korting.