Cultuurverenigingen

Buurtwerking


Feestcomiteit Heiseltstraat
Jacques Bex - Heiseltstraat 49 - 3890 Gingelom
(011) 48 57 32

De Vriendenkring Kortijs-Gingelom 2108
Johan Vranken - Abdijstraat 14 - 3890 Gingelom
(0475) 95 62 29 - vriendenkringkortijs@gmail.com
http://users.telenet.be/devriendenkringkortijs

De Montenannekes
Keijaerts Kris - Kriekelstraat 37 - 3890 Gingelom
(0468) 138 678 - djkriskeijaerts@hotmail.com

VFG Vriendenkring ADL Gingelom
Croes Mario - Schepen Beckersstraat 2b002 - 3890 Gingelom
(0476) 289 958 - annemaleux@gmail.com

Het Kulterke vzw
Danny Goyens - Den Kulter 94 - 3890 Gingelom
(011)83 21 03 - danny.goyens@telenet.be

vzw Gezellig Gingelom
Carlier Yves - Steenweg 18 - 3890 Gingelom
(0496) 860 274 - mm.poelmans@skynet.be

4u vzw - Haspengouw Swingt
de Vocht Johan - Hallenstraat 17 - 3890 Gingelom
(0478)781 919 - info@haspengouwswingt.be

Jan Degraen Fonds vzw
Degraen Patrick - Geiteling 10 - 3580 Beringen
(0475)984 637 - patrick@groupdd.be

Erfgoed


Curieus Jeuk
Jan Wicheler - Albert Moyaertsstraat 26 - 3890 Gingelom
(011) 48 20 19 - jannadine@skynet.be

Curieus Borlo Vooruit
Pascal Vanmolle - Keibergstraat 5a - 3891 Gingelom
(0496) 42 73 97 - pascal.vanmolle@telenet.be

Davidsfonds Gingelom
Robert Hayen - Langstraat 36 - 3890 Gingelom
(011) 67 34 48 - hayen.eertmans@gmail.com

Geschiedkundige Kring Dr. Kempeneers
Robert Hayen - Langstraat 36 - 3890 Gingelom
(011) 67 34 48 - hayen.eertmans@gmail.com

Heemkunde Gingelom Het Drie Swaenenland
Roxanne Bormans - Surlet de Chokierstraat 4 - 3890 Gingelom
(011) 83 27 01 - roxane.bormans@gingelom.be

Winter 1944
bevrijdingsfeesten.borlo@gmail.com

Kunst en muziek

Koninklijke Harmonie Hoger-op-Mielen
Johan Coelmont - Aalst-Dorp 15 - 3800 Sint-Truiden
(0495) 389 363 - johan.coelmont@telenet.be

Koninklijke harmonie Sint-Cecilia Gingelom
Medart Gilbert - Oude Katsei 22 - 3890 Gingelom
(011) 83 13 03 - gilbert.medart@skynet.be

Toneelvrienden Gingelom
Richard Claes - Den Kulter 48 - 3890 Gingelom
(011) 83 22 48 - r-claes@skynet.be

Zangkoor "Exultate" Gingelom

Zangkoor Boekhout
Jean Claesen - Heilig Hartstraat 84 - 3890 Gingelom
(011) 48 46 21 - jean.claesen1@telenet.be

Zangkoor "Cantemus Domino"
Martine Cox - Abdijstraat 13 - 3890 Gingelom
(0495) 239 031 - cox.martine@gmail.com

Scholen

Oudercomité "De Groeiboog" Jeuk
Geert Jacobs - Heiseltstraat 6 - 3890 Gingelom
(011) 48 27 27 - jacobs.geert@telenet.be

Oudervereniging De Kleurenboom
Annelies Blum - Oude Katsei 94 - 3890 Gingelom
(011) 88 79 59


Senioren

50 Plussers Gingelom Niel
Maryse Vanaken - Statiestraat 5 - 3890 Gingelom
(0488) 468 080

Bond Derde Leeftijd Jeuk Boekhout
Anny Kindermans - Mechelsestraat 43 - 3890 Gingelom
(011) 48 45 10

NSB Jeuk
 
NSB Montenaken
De Vuysere Wilfried - Brugstraat 14 - 3890 Gingelom
(011) 88 71 81 - wilfried.de.vuysere@telenet.be

Okra Jeuk Boekhout Mielen
Lucia Vaneyck - Houtstraat 17 - 3890 Gingelom
(011) 48 45 09 - lucia.vaneyck@skynet.be

Okra Trefpunt Borlo
Manu Botson - Nieuwstraat 2 - 3891 Gingelom
(0477)335 392

Okra Gingelom Niel
Cox Emelienne - Surlet de Chokierstraat 8 - 3890 Gingelom
(011) 88 14 70

Okra Montenaken
Beirnaert Ivette - Brugstraat 14 - 3890 Gingelom
(011)88 71 81 - ivette.beirnaert@telenet.be

S-Plus Montenaken
Herman Hombroek - Germain Goyenslaan 6 - 3890 Gingelom
(0476) 345 092 - herman.hombroek@telenet.be

Sociaal culturele vorming

Curieus Gingelom Niel
Rita Thierie - Kriekelstraat 11 - 3890 Gingelom
(0473) 366 307 - rita.thierie@gmail.com

De Voorzorg Jeuk
Ingrid Scheepers - Albert Moyaertsstraat 68 - 3890 Gingelom
(011) 48 17 64

Femma (KAV) Jeuk
Laurette Bovy - Hasselbroekstraat 156 - 3890 Gingelom
(011) 48 67 18

Gezinsbond
Annick Princen - Bredenakkerstraat 9 - 3891 Gingelom
(0475) 573 176 - cauwenberg-princen@telenet.be

Hobbyclub Sint-Joris Jeuk
Lucia Vaneyck - Houtstraat 17 - 3890 Gingelom
(011) 48 45 09 - lucia.vaneyck@skynet.be

KVLV Boekhout

KVLV Borlo
Diane Herten - Joseph Retrostraat 6 - 3891 Gingelom
(011) 88 33 87 - diane.herten@live.be

KVLV Mielen
Lieve Hermans - Daalstraat 11 - 3891 Gingelom
(0496)30 00 95 - fam.joris@hotmail.com

KVLV Vrouwen Montenaken
Jacqueline Anteunis - Emile Moyaertslaan 11 - 3400 Landen
(011) 88 30 99 - champagne.anteunis@gmail.com

KVLV Niel
Arlette Lemache - Oude Katsei 53 - 3890 Gingelom
(011) 88 20 48 - kvlvniel@hotmail.com

Landelijke Gilde Gingelom

Landelijke Gilde Mielen
Gunther Craninx - Smidstraat 7 - 3891 Gingelom
(0476) 457 759 - info@craninx.be

Socio Culturele vereniging van Liberale Vrouwen Fresia

VIVA Borlo
Betty Onkelinx - Kusterstraat 30 - 3891 Gingelom
(011) 83 13 61 - johnny.vandormael@telenet.be

VIVA Gingelom Niel
Rita Thierie - Kriekelstraat 11a - 3890 Gingelom
(0473) 366 307 - viva.gingelom@hotmail.com

VIVA Jeuk
Colette Schalenborgh - Julien Guilliamsstraat 1 - 3890 Gingelom
(011) 48 48 76 - cschalenborgh@gmail.com

Tweede Jeugd Vorsen
Leon Brien - Brouwerijstraat 3c - 3890 Gingelom
(011) 83 28 07 - (0496) 238 274 - leon.brien@telenet.be

Ziekenzorg Borlo Buvingen Muizen

Contact

Francis Meirens - 011 88 04 92
Sonja Flas - 011 88 04 93
Caroline Medard - 011 88 04 98

cultuurjeugd@gingelom.be
sport@gingelom.be

Openingsuren