Cultuurverenigingen

Buurtwerking

De Vriendenkring Kortijs
Johan Vranken - Abdijstraat 14 - 3890 Gingelom
0475 956 229 - johan@devriendenkringkortijs.be
http://www.devriendenkringkortijs.be

Feestcomiteit Heiseltstraat
Boffin Bart - Heiseltstraat 18 - 3890 Gingelom
0495 635 919

VFG ADL Vriendenkring
Anne Maleux - Houtstraat 59 - 3890 Gingelom
0478 218 158 - annemaleux@gmail.com

vzw Gezellig Gingelom
Carlier Yves - Steenweg 18 - 3890 Gingelom
0496 860 274 - yvescarlier1@gmail.com

vzw 't Kulterke
Danny Goyens - Den Kulter 94 - 3890 Gingelom
0486 601 146 - danny.goyens@telenet.be
http://het-kulterke.webnode.be/contact-ons/ 

Erfgoed

De Stepsvrienden
Ivette Beirnaert - Brugstraat 14 - 3890 Gingelom
0496 453 446 - ivette.beirnaert@telenet.be

Davidsfonds Gingelom
Robert Hayen - Langstraat 36 - 3890 Gingelom
011 67 34 48 - hayen.eertmans@gmail.com

Geschiedkundige Kring Dr. Kempeneers
Robert Hayen - Langstraat 36 - 3890 Gingelom
011 67 34 48 - hayen.eertmans@gmail.com

Grenadiers van Montenaken
Wilfried De Vuysere - Brugstraat 14 - 3890 Gingelom
011 88 71 81 - wilfried.de.vuysere@telenet.be

Heemkunde Gingelom Het Drie Swaenenland
Roxane Bormans - Surlet de Chokierstraat 4 - 3890 Gingelom
011 83 27 01 - roxane.bormans@gingelom.be
http://www.heemkundegingelom.net

NSB Jeuk Boekhout

NSB Montenaken Gingelom
Wilfried De Vuysere - Brugstraat 14 - 3890 Gingelom
011 88 71 81 - wilfried.de.vuysere@telenet.be

Winter 1944
Betty Claes - Thewitstraat 8 - 3891 Gingelom
011 88 39 23 - bevrijdingsfeesten.borlo@gmail.com
www.winter1944.com

Kunst en muziek

Koninklijke Harmonie Hoger-op-Mielen
Johan Coelmont - Aalst-Dorp 15 - 3800 Sint-Truiden
0495 389 363 - johan.coelmont@telenet.be
http://www.hogeropmielen.be/

Koninklijke harmonie Sint-Cecilia Gingelom
Simon Vinck - Charly Belotlaan 2A - 3400 Landen
0493 050 110 - simon.vinck@skynet.be

Toneelvrienden Gingelom
Richard Claes - Den Kulter 48 - 3890 Gingelom
0477 219 609 - r-claes@skynet.be
www.toneelvriendengingelom.be

Sint-Petrus zangkoor Borlo
Willy Bollinne - Jeuksestraat 11 - 3891 Gingelom
0474 735 802 - willy.bollinne@telenet.be

Zangkoor Boekhout
Jean Claesen - Heilig Hartstraat 84 - 3890 Gingelom
0476 863 294 - jean.claesen1@telenet.be

Zangkoor Buvingen
Olga Lenaerts - Hemelrijkstraat 1a - 3891 Gingelom
011 88 45 66 - olgalenaerts@telenet.be

Zangkoor "Exultate" Gingelom


Scholen

Oudercomité Go! De Groeiboog Jeuk
Kelly Missotten - Houtstraat 117 - 3890 Gingelom
0479 278 036 - oudercomite.degroeiboog.jeuk@gmail.com
https://sites.google.com/site/oudercomitedegroeiboogjeuk

Oudervereniging De Kleurenboom
Jan Schoefs - Hannuitstraat 4 - 3890 Gingelom
0497 513 144 - janschoefs@hotmail.com


Senioren

50 Plussers Gingelom Niel
Maryse Vanaken - Statiestraat 5 - 3890 Gingelom
0488 468 080 - maryse.vanaken@telenet.be

Bond Derde Leeftijd Jeuk Boekhout
Anny Kindermans - Mechelsestraat 43 - 3890 Gingelom

Okra Jeuk Boekhout Mielen
Lucia Vaneyck - Houtstraat 17 - 3890 Gingelom
011 48 45 09 - lucia.vaneyck@skynet.be

Okra Gingelom Niel

Okra Montenaken

Okra Trefpunt Borlo
Manu Botson - Nieuwstraat 2 - 3891 Gingelom
0477 335 392 - manu.botson@telenet.be

S-Plus Montenaken
Noël Marie-Claire - Duivenstraat 2 - 3890 Gingelom
011 83 25 62

Sociaal culturele vorming

Curieus Borlo Vooruit
Marc Jenné - Bronstraat 14 - 3891 Gingelom
0498 158 746 - marc.jenne1@telenet.be

Curieus Gingelom Niel
Rita Thierie - Kriekelstraat 11 - 3890 Gingelom
0473 366 307 - rita.thierie@gmail.com
http://www.goestingingingelom.be/

Curieus Jeuk
Jan Wicheler - Albert Moyaertsstraat 26 - 3890 Gingelom
0473 926 630 - jannadine@skynet.be
goestingingingelom.be

Femma (KAV) Jeuk
Michele Tabruyn - Groenhof 16 - 3890 Gingelom
0479 513 162 - michele.tabruyn@telenet.be

Gezinsbond
Annick Princen - Bredenakkerstraat 9 - 3891 Gingelom
0475 573 176 - cauwenberg-princen@telenet.be

Hobbyclub Sint-Joris Jeuk
Lucia Vaneyck - Houtstraat 17 - 3890 Gingelom
011 48 45 09 - lucia.vaneyck@skynet.be

KVLV Boekhout
Dominique Ruymen - Walenstraat 8 - 3890 Gingelom
0496 733 961 - dominique.ruymen@hotmail.com

KVLV Borlo
Diane Herten - Joseph Retrostraat 6 - 3891 Gingelom
011 88 33 87 - diane.herten@live.be

KVLV Mielen
Els Missotten - Smidstraat 6B - 3891 Gingelom
0475 44 00 93 - els.missotten@rioba.be

KVLV Niel
Arlette Lemache - Oude Katsei 53 - 3890 Gingelom
011 88 20 48 - kvlvniel@hotmail.com
KVLV Vrouwen met Vaart Montenaken
Jacqueline Anteunis - E. Moyaertslaan 11 - 3400 Landen
011 88 30 99 - champagne.anteunis@gmail.com

Landelijke Gilde Mielen
William Joris - Truierstraat 17 - 3891 Gingelom
0498 900 451 - William.Joris@telenet.be
htpps://Mielen-boven-Aalst.landelijkegilden.be

Samana Borlo Buvingen Muizen
Louis Bovy - Joseph Retrostraat 6 - 3891 Gingelom
011 88 33 87

Tweede Jeugd Vorsen
Leon Brien - Brouwerijstraat 3c - 3890 Gingelom
011 83 28 07 - 0496 238 274 - leon.brien@telenet.be

VIVA Borlo

VIVA Gingelom Niel
Rita Thierie - Kriekelstraat 11a - 3890 Gingelom
0473 366 307 - viva.gingelom@hotmail.com

Contact

Francis Meirens - 011 88 04 92
Sonja Flas - 011 88 04 93
Caroline Medard - 011 88 04 98

cultuurjeugd@gingelom.be
sport@gingelom.be

Openingsuren