Cultuurverenigingen

Buurtwerking


Feestcomiteit Heiseltstraat
Jacques Bex - Heiseltstraat 49 - 3890 Gingelom
(0495)635 919 - jacques.bex35@telenet.be

De Vriendenkring Kortijs
Johan Vranken - Abdijstraat 14 - 3890 Gingelom
(0475) 95 62 29 - info@devriendenkringkortijs.be
http://www.devriendenkringkortijs.be

De Montenannekes
Keijaerts Kris - Kriekelstraat 37 - 3890 Gingelom
(0468) 138 678 - djkriskeijaerts@hotmail.com

VFG Vriendenkring ADL Gingelom
Maleux Anne - Houtstraat 59 - 3890 Gingelom
(0478) 218 158 - annemaleux@gmail.com

't Kulterke vzw
Danny Goyens - Den Kulter 94 - 3890 Gingelom
(0486)601 146 - danny.goyens@telenet.be
http://het-kulterke.webnode.be/contact-ons/ 

vzw Gezellig Gingelom
Carlier Yves - Steenweg 18 - 3890 Gingelom
(0496) 860 274 - yvescarlier1@gmail.com

4u vzw - Haspengouw Swingt
de Vocht Johan - Hallenstraat 17 - 3890 Gingelom
(0478)781 919 - info@haspengouwswingt.be
http://www.haspengouwswingt.be/

Jan Degraen Fonds vzw
Degraen Patrick - Geiteling 10 - 3580 Beringen
(0475)984 637 - patrick@groupdd.be

Erfgoed


Curieus Jeuk
Koen Putzeys - Heilig Hartstraat 73 - 3890 Gingelom
(0499)30 02 48 - putzeys.koen@gmail.com

Curieus Borlo Vooruit
Marc Jenné - Bronstraat 14 - 3891 Gingelom
(0498) 15 87 46 - marc.jenne1@telenet.be

Davidsfonds Gingelom
Robert Hayen - Langstraat 36 - 3890 Gingelom
(011) 67 34 48 - hayen.eertmans@gmail.com

Geschiedkundige Kring Dr. Kempeneers
Robert Hayen - Langstraat 36 - 3890 Gingelom
(011) 67 34 48 - hayen.eertmans@gmail.com

Heemkunde Gingelom Het Drie Swaenenland
Roxane Bormans - Surlet de Chokierstraat 4 - 3890 Gingelom
(011) 83 27 01 - roxane.bormans@gingelom.be
http://www.heemkundegingelom.net/ 

Winter 1944
bevrijdingsfeesten.borlo@gmail.com

Kunst en muziek

Koninklijke Harmonie Hoger-op-Mielen
Johan Coelmont - Aalst-Dorp 15 - 3800 Sint-Truiden
(0495) 389 363 - johan.coelmont@telenet.be
http://www.hogeropmielen.be/

Koninklijke harmonie Sint-Cecilia Gingelom
Medart Gilbert - Oude Katsei 22 - 3890 Gingelom
(011) 83 13 03 - gilbert.medart@skynet.be

Toneelvrienden Gingelom
Richard Claes - Den Kulter 48 - 3890 Gingelom
(0477) 21 96 09 - r-claes@skynet.be

Zangkoor "Exultate" Gingelom
Johan Vanoost - Statiestraat 17 - 3890 Gingelom
(011) 88 18 73 - johan.vanoost@skynet.be

Zangkoor Boekhout
Jean Claesen - Heilig Hartstraat 84 - 3890 Gingelom
(0476) 86 32 94 - jean.claesen1@telenet.be

Sint-Petrus zangkoor Borlo
Willy Bollinne - Jeuksestraat 11 - 3891 Gingelom
(0474)73 58 02 - willy.bollinne@telenet.be

Sint-Trudo zangkoor Buvingen
Odeurs Magda - Truilingenstraat 18 - 3891 Gingelom
(011)68 81 91

Scholen

Oudercomité "De Groeiboog" Jeuk
Geert Jacobs - Heiseltstraat 6 - 3890 Gingelom
(011) 48 27 27 - jacobs.geert@telenet.be

Oudervereniging De Kleurenboom
Annelies Blum - Oude Katsei 94 - 3890 Gingelom
(011) 88 79 59


Senioren

50 Plussers Gingelom Niel
Maryse Vanaken - Statiestraat 5 - 3890 Gingelom
(0488) 46 80 80 - maryse.vanaken@telenet.be

Bond Derde Leeftijd Jeuk Boekhout
Jacquet Karine - Boekhoutstraat 31 - 3890 Gingelom
(0477) 70 28 58 - karine.jacquet@telenet.be

NSB Jeuk
Sacré Madeleine - Heiseltstraat 44 - 3890 Gingelom
(0474) 35 75 30
 
NSB Montenaken
De Vuysere Wilfried - Brugstraat 14 - 3890 Gingelom
(011) 88 71 81 - wilfried.de.vuysere@telenet.be

Okra Jeuk Boekhout Mielen
Lucia Vaneyck - Houtstraat 17 - 3890 Gingelom
(011) 48 45 09 - lucia.vaneyck@skynet.be

Okra Trefpunt Borlo
Manu Botson - Nieuwstraat 2 - 3891 Gingelom
(0477) 33 53 92 - manu.botson@telenet.be

Okra Gingelom Niel
Cox Emelienne - Surlet de Chokierstraat 8 - 3890 Gingelom
(011) 88 14 70

Okra Montenaken
Beirnaert Ivette - Brugstraat 14 - 3890 Gingelom
(0496) 45 34 46 - ivette.beirnaert@telenet.be

S-Plus Montenaken
Noël Marie-Claire - Duivenstraat 2 - 3890 Gingelom
(011) 83 25 62

Sociaal culturele vorming

Curieus Gingelom Niel
Rita Thierie - Kriekelstraat 11 - 3890 Gingelom
(0473) 366 307 - rita.thierie@gmail.com
http://www.goestingingingelom.be/

De Voorzorg Jeuk
Ingrid Scheepers - Albert Moyaertsstraat 68 - 3890 Gingelom
(011) 48 17 64

Femma (KAV) Jeuk
Michele Tabruyn - Groenhof 16 - 3890 Gingelom
(0479) 51 31 62 - michele.tabruyn@telenet.be

Gezinsbond
Annick Princen - Bredenakkerstraat 9 - 3891 Gingelom
(0475) 573 176 - cauwenberg-princen@telenet.be

Hobbyclub Sint-Joris Jeuk
Lucia Vaneyck - Houtstraat 17 - 3890 Gingelom
(011) 48 45 09 - lucia.vaneyck@skynet.be

KVLV Boekhout
Dominique Ruymen - Walenstraat 8 - 3890 Gingelom
(0496) 73 39 61 - dominique.ruymen@hotmail.com

KVLV Borlo
Diane Herten - Joseph Retrostraat 6 - 3891 Gingelom
(011) 88 33 87 - diane.herten@live.be

KVLV Mielen
Chantal Herckens - Mariastraat 2 - 3891 Gingelom
(0496) 20 50 35 - chantal.herckens@telenet.be

KVLV Vrouwen Montenaken
Jacqueline Anteunis - Emile Moyaertslaan 11 - 3400 Landen
(011) 88 30 99 - champagne.anteunis@gmail.com

KVLV Niel
Arlette Lemache - Oude Katsei 53 - 3890 Gingelom
(011) 88 20 48 - kvlvniel@hotmail.com

Landelijke Gilde Gingelom

Landelijke Gilde Mielen
Gunther Craninx - Smidstraat 7 - 3891 Gingelom
(0476) 457 759 - info@craninx.be

VIVA Borlo
Betty Onkelinx - Kusterstraat 30 - 3891 Gingelom
(0473) 21 52 56 - johnny.vandormael@telenet.be

VIVA Gingelom Niel
Rita Thierie - Kriekelstraat 11a - 3890 Gingelom
(0473) 36 63 07 - viva.gingelom@hotmail.com

VIVA Jeuk
Colette Schalenborgh - Julien Guilliamsstraat 1 - 3890 Gingelom
(0494) 35 64 72 - cschalenborgh@gmail.com

Tweede Jeugd Vorsen
Leon Brien - Brouwerijstraat 3c - 3890 Gingelom
(011) 83 28 07 - (0496) 238 274 - leon.brien@telenet.be

Samana (Ziekenzorg Borlo Buvingen Muizen)
Louis Bovy - Joseph Retrostraat 6 - 3891 Gingelom
(011)88 33 87

Contact

Francis Meirens - 011 88 04 92
Sonja Flas - 011 88 04 93
Caroline Medard - 011 88 04 98

cultuurjeugd@gingelom.be
sport@gingelom.be

Openingsuren