Sportverenigingen

 

1. Badminton
Pluimkescompagnie
Severens Peter - Stationstraat 44 - 3890 Gingelom
(0498)544 122 - peter.severens@telenet.be

2. Biljart
Biljartclub Boca's
Bouvin Pascal - Albert Moyaertsstraat 68 - 3890 Gingelom
(0478)780 162 - (011)48 47 64 - pascalbouvin@telenet.be

Biljartclub Scala
Conard Marc - Tiensestraat 14 - 3400 Landen
(011)88 22 46

Biljartclub Sporting
Goyens Danny – Den Kulter 94 - 3890 Gingelom
(0486)601 146 -  danny.goyens@telenet.be

3. Dans
Marlboro County Dancers
Deckers Carmen - Diestersteenweg 15 - 3850 Nieuwerkerken
(0476)527 803 - c.deckers@telenet.be

Dansschool Diamonds
Putzeys Fien
(0496)397 943 - info@dansschooldiamonds.be
www.dansschooldiamonds.be
 

4. Darts
DC Sporting
Humblet Gilbert - Groenhof 23 - 3890 Gingelom
(0486)848 565 - darts.openhaspengouw@hotmail.com

5. Duivensport
De Vrede Mielen boven Aalst
Smets Guy - Rampariestraat 11 - 3890 Gingelom
(011)48 66 09 - (0497)420 630 - smguy@skynet.be

6. Gymnastiek (en omni.)
Boekhoutse Turnkring
Bex Marie-Claire - Boekhoutstraat 19 - 3890 Gingelom
(0476)547 750 - marieclaire_bex@hotmail.com

Gymclub Gingelom
St-Pieterstraat 1 - 3890 Gingelom
(011)88 04 92 - sport@gingelom.be
Klik hier voor meer informatie

Hup Hup Turnclub De Winning
Mievis Ria - Groenplaats 24 - 3890 Gingelom
(0474)371 355 - ria.mievis@minfin.fed.be

Turnclub Montenaken
Bils Rudi - Steenweg 91 - 3890 Gingelom
(0473)899 473 - rudi.bils@skynet.be


7. Hengelen
De Stepsvissers
Lindekens Stany - Paul Snyersstraat 1 - 3890 Gingelom
(0496)263 209

Vrije Vissers Gingelom
Lowet Rony - Borlostraat 4 - 3891 Gingelom
(0479)330 543 - rony.lowet1@telenet.be

8. Lopen
Halftien Login
Lammens Wendy – Den Kulter 80 - 3890 Gingelom
(0473)981 118 - Wendy.lammens@economie.fgov.be


9. Omnisport
O.K.R.A.-Sport Jeuk
Weemans Paul – Houtstraat 42 - 3890 Gingem
(011)48 68 10 – (0496)246 920 – pewe@pandora.be
www.okra.be/trefpunt-jeukboekhout

10. Ornitologie (vogelkunde)
De Barmsijs Jeuk
Marcel Robert - Houtstraat 52 - 3890 Gingelom
(011)48 64 01 – (0498)841 010 - robert.marcel@skynet.be
www.debarmsijs-jeuk.net

De Grasparkiet Gingelom
Mierens Danny – St-Gertrudisstraat 97 – 3400 Landen
(0478)279 796 - meirensdanny@msn.com

De Lustige Zangers
Borgers Marc – Borgwormsesteenweg 98 - 3800 Sint-Truiden
(0496)609 200 - marc.borgers1@telenet.be

11. Petanque
Petanqueclub Klein Vorsen
Moyaers René - Groenplaats 6 - 3890 Gingelom
(011)88 27 43 - (0476)298 800 - rene.moyaers@telenet.be

12. Schoolsport
School Mielen-Jeuk-Montenaken
Houtstraat 117 - 3890 Gingelom
(011)48 69 24 - secretariaat@go-de-groeiboog.be

Hannuitstraat 4 - 3890 Gingelom
(011)88 45 82 - secretariaat@go-de-kleurenboom.be
Contactpersoon: Lijnen Hanne

Omnisportclub BSGO De Regent Gingelom
Berings Sophie - Nielstraat 1 – 3890 Gingelom
(011)88 23 24 bsderegent.gingelom@scarlet.be

13. Taekwondo
Taekwondo Academie Ge-We Montenaken
Graziano Bruno - Bampstraat 3 - 3830 Wellen
(011)31 49 41 - (0475)613 839 - bruno.graziano@telenet.be
www.taekwondogewe.be

14. Voetbal (veld)
K.D.H. Jeuk
Lenotte Roger - Kulterstraat 6B - 3890 Gingelom
(011) 88 42 42 - (0477) 466 846 - roger.lenotte@skynet.be
http://www.dhjeuk.be 

K.V.E. Gingelom
Lindekens Gwen – Den Kulter 57- 3890 Gingelom
(0499) 761 116 - gwenlindekens@gmail.com

R.D.K. Gravelo
Vanbrabant Hugo – Lenaertsstraat 34 - 3800 Sin-Truiden
(011) 68 57 20 - (0496) 876 105 – hugo.van.brabant@telenet.be
www.rdkgravelo.be

15. Voetbal (zaal)

ZVC Boca's Borlo
Moyaers Geert - Groenplaats 5A - 3890 Gingelom
(0474)616 202 - geertmoyaers@gmail.com
https://geertmoyaers.wixsite.com/bocasborloliga

ZVC Borussia Gingelom
Pollenus Thorsten - Kulterstraat 5 - 3890 Gingelom
(0472)017 860 - pollenus@live.be


16. Volleybal (zaal)
GIVOC
Hermans Lieve – Daalstraat 11 – 3891 Gingelom
(0496)300 095 - fam.joris@hotmail.com

17. Wandelen
De Vriendenkring Kortijs-Gingelom 2108
Johan Vranken - Abdijstraat 14 - 3890 Gingelom
(0475) 95 62 29 - johan.vranken@telenet.be
http://users.telenet.be/devriendenkringkortijs/

18. Wielrennen
Het Vliegend Wiel (organisator)
Bovy Omer - Nieuwstraat 32 - 3891 Gingelom
(011)83 28 29 - (0475)383 491 - omer.bovy@telenet.be
www.stervanzuidlimburg.be

New Bikers 8000
Mievis Herman - Hekberg 17 - 3890 Gingelom
(0478) 45 48 22 - mievis.herman@telenet.be
http://www.facebook.com/harryabsalon

Ster van Zuid Limburg (organisator)
Bovy Omer - Nieuwstraat 32 - 3891 Gingelom
(011)83 28 29 - (0475)383 491 - omer.bovy@telenet.be
www.stervanzuidlimburg.be

Wielertoeristenclub Rust-Roest Mielen (wielertoeristen)
Tachelet Tony - Jodenstraat 45 B201 - 3800 Sint-Truiden
(0497)466 996 - tony.tachelet@telenet.be
www.facebook.com/groups/rustroest/

vzw Wielertoeristen Montenaken (wielertoeristen)
Loyaerts Freddy- Oude Tramstraat 25a - 3890 Gingelom
(0475)965 866 - Floyaerts@skynet.be

Wielervrienden Willy Vannitsen (organisator)
Vanbrabant Bert - Hundelingenstraat 36 - 3890 Gingelom
(0473)925 362 - bert.vanbrabant@telenet.be

WTC Sporting Gingelom
Hoskens Steven - Naamsestraat 27A - 3890 Gingelom
(0484)616 066 - steven.hoskens@telenet.be
http://www.wtcsportinggingelom.be/

Contact

Francis Meirens - 011 88 04 92
Sonja Flas - 011 88 04 93
Caroline Medard - 011 88 04 98

cultuurjeugd@gingelom.be
sport@gingelom.be

Openingsuren

GR-beslissingen

Erkenning sportver. (GR 23/4/13)
Erkenning sportraad (GR 28/5/13)  
Advies sportraad MJP (GR 4/11/13)

Subsidiereglementen

Sporfysieke verenigingen (GR 2/9/14)
Jeugdsportbegeleider (GR 17/12/12)
Sportsociale verenig. (GR 17/12/13)
Inzet gem. activiteiten (GR 17/12/13)