Sportverenigingen

 

1. Badminton
Pluimkescompagnie


2. Biljart
Biljartclub Boca's
Bouvin Pascal - Albert Moyaertsstraat 68 - 3890 Gingelom
0478 780 162 - (011)48 47 64 - pascal.bouvin@telenet.be

Biljartclub Scala
Conard Marc - Tiensestraat 14 - 3400 Landen
0475 202 114

Biljartclub Sporting
Goyens Fred – Den Kulter 13 - 3890 Gingelom
0476 897 880

3. Dans
Marlboro County Dancers
Deckers Carmen - Diestersteenweg 15 - 3850 Nieuwerkerken
0476 527 803 - c.deckers@telenet.be

Dansschool Diamonds
Putzeys Fien
0496 397 943 - info@dansschooldiamonds.be
www.dansschooldiamonds.be
 

4. Darts
Open Haspengouw
Humblet Gilbert - Groenhof 23 - 3890 Gingelom
0486 848 565 - humbletgilbert@hotmail.com

5. Duivensport
De Vrede Mielen boven Aalst
Smets Guy - Rampariestraat 11 - 3890 Gingelom
0497 420 630 - smguy@skynet.be

6. Gymnastiek (en omni.)
Boekhoutse Turnkring

Gymclub Gingelom
St-Pieterstraat 1 - 3890 Gingelom
011 88 04 92 - sport@gingelom.be
Klik hier voor meer informatie

Hup Hup Turnclub De Winning
Mievis Ria - Groenplaats 24 - 3890 Gingelom
0474 371 355 - ria.mievis@gmail.com

Turnclub Montenaken
Bils Rudi - Steenweg 91 - 3890 Gingelom
0473 899 473 - rudi.bils@skynet.be


7. Hengelen
De Stepsvissers
Vandevoort Rohnny - Dormaalstraat 10 - 3440 Zoutleeuw
0495 262 825 - vandevoort.rohnny@telenet.be

Vrije Vissers Gingelom


8. Lopen
Halftien Login
Lammens Wendy – Den Kulter 80 - 3890 Gingelom
0473 981 118 - Wendy.lammens@economie.fgov.be


9. Omnisport
O.K.R.A.-Sport Jeuk
Weemans Paul – Houtstraat 42 - 3890 Gingem
011 48 68 10 – 0496246 920 – pewe@pandora.be
www.okra.be/trefpunt-jeukboekhout

10. Ornitologie (vogelkunde)
De Barmsijs Jeuk
Marcel Robert - Houtstraat 52 - 3890 Gingelom
011 48 64 01 – 0498841 010 - robert.marcel@skynet.be
www.debarmsijs-jeuk.net


De Lustige Zangers
Borgers Marc – Borgwormsesteenweg 98 - 3800 Sint-Truiden
0496609 200 - marc.borgers1@telenet.be
 

11. Schoolsport
School Mielen-Jeuk-Montenaken
Houtstraat 117 - 3890 Gingelom
(011)48 69 24 - secretariaat@go-de-groeiboog.be

Hannuitstraat 4 - 3890 Gingelom
(011)88 45 82 - secretariaat@go-de-kleurenboom.be
Contactpersoon: Lijnen Hanne

Omnisportclub BSGO De Regent Gingelom
Berings Sophie - Nielstraat 1 – 3890 Gingelom
(011)88 23 24 bsderegent.gingelom@scarlet.be

13. Taekwondo
Taekwondo Academie Ge-We Montenaken
Graziano Bruno - Bampstraat 3 - 3830 Wellen
011 31 49 41 - 0475 613 839 - bruno.graziano@telenet.be
www.taekwondogewe.be

14. Voetbal (veld)
K.D.H. Jeuk
Lenotte Roger - Kulterstraat 6B - 3890 Gingelom
011 88 42 42 - 0477 466 846 - roger.lenotte@skynet.be
http://www.dhjeuk.be 

K.V.E. Gingelom
Mievis Rudi – Mottestraat 14- 3890 Gingelom
0478 931 989 - mievisrudi@hotmail.com

R.D.K. Gravelo
Vanbrabant Hugo – Lenaertsstraat 34 - 3800 Sin-Truiden
011 68 57 20 - 0496 876 105 – hugo.van.brabant@telenet.be
www.rdkgravelo.be

15. Voetbal (zaal)

ZVC Boca's Borlo
Moyaers Geert - Groenplaats 5A - 3890 Gingelom
0474 616 202 - geertmoyaers@gmail.com
https://geertmoyaers.wixsite.com/bocasborloliga

ZVC Borussia Gingelom
Smeers Leen - Rood-Kruisstraat 16 - 3890 Gingelom
0494 145 601 - borussiagingelom@gmail.com


16. Volleybal (zaal)
GIVOC
Hermans Lieve – Daalstraat 11 – 3891 Gingelom
0496 300 095 - fam.joris@hotmail.com

17. Wandelen
De Vriendenkring Kortijs-Gingelom 2108
Johan Vranken - Abdijstraat 14 - 3890 Gingelom
0475 956 229 -  johan@devriendenkringkortijs.be
http://users.telenet.be/devriendenkringkortijs/

18. Wielrennen
Het Vliegend Wiel (organisator)
Bovy Omer - Nieuwstraat 32 - 3891 Gingelom
011 83 28 29 - 0475 383 491 - omer.bovy@telenet.be
www.stervanzuidlimburg.be

Ster van Zuid Limburg (organisator)
Bovy Omer - Nieuwstraat 32 - 3891 Gingelom
011 83 28 29 - 0475 383 491 - omer.bovy@telenet.be
www.stervanzuidlimburg.be

Wielertoeristenclub Rust-Roest Mielen (wielertoeristen)
Neven Herman - Velmseweg 41 - 3404 Attenhoven
0474 494 851 - herman.neven@gmail.com

vzw Wielertoeristen Montenaken (wielertoeristen)
Hannesse Gino - Ridderstraat 17 - 3890 Gingelom
0476 211 486 - ginohannesse@gmail.com

Wielervrienden Willy Vannitsen (organisator)
 

WTC Sporting Gingelom
Delvaux Johan - Nielstraat 16 - 3890 Gingelom
0479 995 310 - johan.delvaux@hotmail.com
http://www.wtcsportinggingelom.be/

Contact

Francis Meirens - 011 88 04 92
Sonja Flas - 011 88 04 93
Caroline Medard - 011 88 04 98

cultuurjeugd@gingelom.be
sport@gingelom.be

Openingsuren

Subsidiereglementen

Sporfysieke verenigingen (GR 2/9/14)
Jeugdsportbegeleider (GR 17/12/12)
Sportsociale verenig. (GR 17/12/13)
Inzet gem. activiteiten (GR 17/12/13)